Albumy i książki fotograficzne to nie tylko piękna pamiątka, ale także idealny sposób na zachowanie najważniejszych chwil. To one pozwolą nam przypomnieć sobie magiczne momenty, jakie przeżyliśmy i poczuć ponownie te same emocje.

Albumy fotograficzne są idealne dla tych, którzy lubią klasyczny styl i tradycyjny wygląd. Ich sztywna okładka i grube strony z pamiątkowymi zdjęciami to coś, co chętnie przeglądamy w wolnych chwilach, by odświeżyć w pamięci najważniejsze wydarzenia.

Książki fotograficzne to z kolei propozycja dla tych, którzy chcą połączyć swoje wspomnienia w jedną spójną opowieść. Mogą to być przykładowo podróże, wydarzenia rodzinne czy zwyczajne, codzienne życie. Wszystko zależy od naszych preferencji i pomysłu na to, jak przedstawić nasze wspomnienia.

Bez względu na które rozwiązanie się zdecydujecie możemy dostosować ich rozmiar, kolor okładki, ilość stron oraz sposób ułożenia zdjęć. Dzięki temu, każdy taki album lub książka będą niepowtarzalne i dopasowane do Waszych potrzeb.

Warto pamiętać, że albumy i książki fotograficzne to również doskonały prezent dla naszych bliskich. Zdjęcia z ważnych dla nas wydarzeń w pięknej oprawie na pewno zachwycą każdego, kto otrzyma taki prezent.

Podsumowując, albumy i książki fotograficzne to wyjątkowe sposoby na przechowywanie i prezentowanie najważniejszych chwil w naszym życiu. Dzięki nim, możemy przypomnieć sobie te piękne momenty i dzielić się nimi z innymi, co sprawia, że nasze wspomnienia pozostają z nami na zawsze.

Fotoksiążki

Fotoksiążki nadają się do przechowywania różnorodnych rodzajów fotografii, w tym fotografii ślubnej, portretowej, modowej, dziecięcej i szkolnej. Ich wyróżniającą cechą są miękkie, dwustronnie drukowane strony. Dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, z unikalnymi okładkami. Można umieścić w nich nawet bardzo obszerne reportaże fotograficzne. Możesz wybrać produkt, który najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi i stylowi sesji zdjęciowej.
Fotoksiążki są dostępne w następujących formatach:

Fotoalbumy

Fotoalbumy charakteryzują się sztywnymi kartami, otwierającymi się na płasko, gdzie zdjęcia są umieszczane między przekładkami. Każdy z nich jest ręcznie wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal. Zamówienie albumu ślubnego, dziecięcego, rodzinny czy komunijnego pozwoli Ci nadać Twoim zdjęciom eleganckiej oprawy. Fotoalbumy świetnie sprawdzą się jako albumy z sesji ślubnych. Bez trudu zmieszczą cały reportaż ślubny, od przygotowań, poprzez błogosławieństwo rodziców, przejazd do kościoła, ceremonię zaślubin, aż po pierwszy taniec, wspólną zabawę i ucztę weselną. Mogą być również świetnym prezentem dla rodziców.
Dostępne są w wielu rozmiarach zaczynając od 15cm x 15cm kończąc na 45cm x 30cm (format kwadrat, poziom i pion).

Różnice

Albumy fotograficzne różnią się od fotoksiążek głównie poprzez ich budowę. W albumie, zdjęcia są zazwyczaj podklejane do grubej i sztywnej karty, która następnie jest umieszczana w twardej oprawie. Natomiast w fotoksiążkach, zdjęcia są drukowane bezpośrednio na miękkich i elastycznych kartach, co pozwala na bardziej elastyczne ułożenie książki. Ponadto, albumy fotograficzne pozwalają na płaskie rozłożenie stron, natomiast fotoksiążki posiadają grzbiet, który utrzymuje wszystkie strony w całości. Okładki w jednym i drugim rozwiązaniu są takie same. Umożliwiają umieszczenie okienka ze zdjęciem, napisu oraz dowolnego wyboru materiału na okładkę.