Wspaniałe wydarzenie zbliżało się wielkimi krokami – ślub Magdy i Patryka. Znałem Magdę od dawna, a teraz miałem okazję przyjrzeć się bliżej ich miłości, jako fotograf.

Przygotowania do ślubu były emocjonujące i pełne niezapomnianych chwil. Patryk, mimo że zawsze wydawał się spokojny i opanowany, był niesamowicie podekscytowany. Jednak to ja byłem tym, kto miał największy stres podczas przygotowań – na balkonie biegały bowiem dwa wielkie psy, o których istnieniu nie bardzo mogłem zapomnieć 🙂

Ślub odbył się w scenerii kościoła w Trąbkach, gdzie para młoda powiedziała sobie sakramentalne “tak”. Ceremonia była wzruszająca, pełna miłości i uśmiechu. Po uroczystości, para młoda i zaproszeni goście udali się do Sali weselnej “Nowy Pilczyn”, gdzie czekała na nich niezapomniana zabawa.

Wspaniałą atmosferę na weselu tworzył zespół Access, który dopieszczał każdy detal i znał sposób na to, aby goście bawili się do samego rana. Magda i Patryk wyglądali przepięknie i byli promieniujący szczęściem, co dało się zauważyć na ich twarzach.

Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne emocji, miłości i radości. Cieszę się, że miałem okazję być częścią tego dnia i uwiecznić na zdjęciach niezapomniane chwile pary młodej.

Picnook - online blogging tool